AKTUALNOŚCI

 Projekt jest współfinansowany
przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu
Społecznego

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego:
www.lubelskie.pl

Europejski Fundusz Społeczny
www.efs.gov.pl 

Biuro Doradztwa Europejskiego Eurocompass
www.eurocompass.pl


© EuroCompass Sp. z o.o.

webdesign Dariusz Szurek
www.manea.pl


ORGANIZATOR

EuroCompass sp. z o.o.

ul. Vetterów 1

20-277 Lublin

e-mail: biuro@eurocompass.pl

www.eurocompass.pl

EuroCompass sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest młodą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo szkoleniową, koncentrującą swoją działalność głównie na terenie Polski Wschodniej.

EuroCompass jest firmą świadczącą kompleksowe usługi doradczo-szkoleniowe w zakresie rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw, uczelni wyższych i jednostek naukowo-badawczych oraz organizacji pozarządowych.

Specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji ze środków Unii Europejskiej poprzez świadczenie kompleksowych usług w zakresie przygotowania, zarządzania i rozliczania projektów unijnych.

Inne obszary specjalizacji to kompleksowe usługi w zakresie zarządzania przestrzenią, w tym planowanie przestrzenne oraz gromadzenie i przetwarzanie danych przestrzennych w oparciu o najnowsze narzędzia GIS.

Firma jest również aktywna w przygotowywaniu i zarządzaniu projektami z zakresu energetyki odnawialnej, w szczególności tej opartej na energii pochodzącej ze słońca, wiatru i biomasy. W tym celu blisko współpracuje z firmami z branży energetycznej i jednostkami badawczo-rozwojowymi w regionie i kraju.

Więcej o nas dowiesz się na stronie www.eurocompass.pl
 


Witamy serdecznie na stronie internetowej projektu "Lubelskie kadry energetyki odnawialnej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego.